Vozový a strojový park

Nedílnou součástí spojenou s realizací a zkvalitněním námi prováděných zakázek je použití širokého vozového parku, který zejména tvoří:

Nákladní automobily

Nákladní automobil DAF

s hydraulickou rukou celkové délky 7,5 m včetně hákového kontejneru ABROLL

 

Mercedes-Benz Atego 1223

Minirypadlo 2,7 t

Spolehlivé kompaktní minirýpadlo, které najde uplatnění nejen při zemních pracích, ale v řadě aplikací díky proporcionálně řízenému přídavnému hydraulickému okruhu.

Kolový nakladač KRAMER 5055L

Univerzální kloubový nakladač s výkonnou hydraulikou pro stavbu, zemědělství a komunální služby.

 

Kolový nakladač KRAMER 5055L s neděleným rámem a řízenými nápravami představuje díky svým parametrům ideální víceúčelový stroj pro nasazení ve stavebnictví. Mezi hlavní přednosti tohoto stroje patří hmotnost pod 3,5 tuny, schopnost manipulovat paletu zámkové dlažby i naložit velké nákladní automobily a zároveň osvědčený motor Yanmar, kombinující vysokou spolehlivost s nízkými provozními náklady.

 

Výkonný středně velký nakladač pro manipulaci paletami pomocí vidlí nebo sypkým materiálem pomocí lžíce.

Kompaktní rypadlo Develon DX85R-7

Rypadlo DX85R-7 se sníženým přesahem zadní části (RTS) je navrženo tak, aby poskytovalo maximální výkon, optimální stabilitu, větší všestrannost, vyšší komfort obsluhy, ovladatelnost, odolnost, snadnou údržbu a opravitelnost.

 

Model DX85R-7 využívá nově vylepšenou plošinu horní nástavby, která zajišťuje zvýšenou odolnost a robustnost, a odlišné uspořádání válce otáčení výložníku umožňující větší úhel otáčení výložníku 60°. Díky kombinaci provedení RTS a úhlu otáčení výložníku je model DX85R-7 ideální pro práci ve stísněných prostorech na projektech v oblasti stavebnictví, terénních úprav, inženýrských sítí, pronájmu, zemědělství, recyklace, zpracování odpadu a v mnoha dalších oblastech.

 

Rypná síla lžíce modelu DX85R-7 je 6,7 tuny a je kombinována s trakční silou 6,6 tuny, přičemž rychlosti pojezdu jsou proměnlivé – 2,9 km/h v nízkém rozsahu a 4,8 km/h ve vysokém rozsahu.